ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 11.11.2021 16:42

АКТИВНИЙ ПАРК У ПРИСТРОМАХ

Відкриття активного парку у Пристромах було сповнене чудовими цифрами. Ми стали заключним, 69 проєктом у Програмі «Активні парки» на Київщині. І це вже другий парк у громаді. Єдине, що засмучувало – це «червона зона», що не дозволила наповнити майданчик дитячим сміхом. Відкрив локацію Сергій Тимофєєв, начальник Управління молоді та спорту Київської ОДА. Приймали гостей голова Студениківської ТГ Марія Олександрівна Лях, староста села Юрій Анатолійович Саєнок, директор місцевої школи, депутат громади Сергій Геннадійович Кириченко, координатор проекту Віта Петрівна Козелецька.

У подарунок Студениківська громада також отримала сумку із усім спорядженням для активних занять спортом. Об'єкт встановлено для реалізації соціального проекту, започаткованого Президентом України Володимиром Зеленським в рамках програми "Здорова країна", і спрямованого на організацію оздоровчої рухової активності громадян.

Активні парки відкривалися на Київщині впродовж рівно двох місяців - з 10 вересня по 10 листопада