РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

СТУДЕНИКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08421 , Київська область,  Бориспільський  район,  с. Студеники, вул. Переяславська. 19

Тел.:(04567) 2-72-10;  2-74-34;  факс 2-71-42

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 31-02-05

15 листопада    2021 року

Про скликання шістнадцятої  сесії VІІІ скликання

Керуючись  п.8  ч.3 ст. 42  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Студениківської  сільської ради :

І.    Скликати  чергову, шістнадцяту,    сесію  Студениківської  сільської ради VIIІ  скликання  25 листопада  2021 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Студениківської сільської ради  з таким порядком денним:

1.  Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану КП « Переяславська

БЛІЛ» Переяславської міської ради, Студениківської, Ташанської, Дівичківської та Циблівської сільских рад  за 3 квартал 2021 року.

1. Про затвердження звіту про роботу комунального некомерційного підприємства  «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  за 9 місяців 2021 року.
  2. Про внесення змін до Програми забезпечення охорони публічного порядку, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень на території  Студениківської сільської ради на 2021 рік.
  3. Про внесення змін до рішення Студениківської сільської ради  VІІІ скликання від 23.12.2020 №112-3-VІІІ “Про  бюджет Студениківської сільської територіальної громади на 2021 рік” (із наступними змінами) та додатків до нього.
  4. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Студениківської сільської ради на 2022 рік
  5. Про затвердження звіту про виконання цільової програми    «Інклюзивна освіта: крок за кроком на 2018-2021 роки.»
  6. Про затвердження  цільової  програми «Інклюзивна освіта: крок за кроком на 2022-2025 роки.»
  7. Про затвердження фінансового плану КП «Господар»  на 2022 рік.
  8. Про затвердження Програми забезпечення  пожежної, техногенної  безпеки та  цивільного захисту населення на території Студениківської сільської територіальної громади  на 2022-2025 роки.
  9. Про затвердження програми підтримки охорони здоровя на 2022-2025 роки.
  10. Про внесення змін  до структури та штатної чисельності Студениківської сільської ради та її виконавчих органів.
  11. Про затвердження Програми фінансування заходів з відбору громадян на військову службу за контрактом, призову на строкову службу та мобілізаційної підготовки на території Студениківської сільської територіальної громади на 2022 рік.
  12. Про створення цільових фондів Студениківської сільської ради.
  13. Про припинення права користування земельними ділянками  СВК «Нива»
  14. Про вступ до складу співзасновників Комунальної установи «Переяслав-Хмельницький трудовий архів » Бориспільської районної ради
  15. Про внесення змін до рішення № 19-І-VIIІ від 11.11.2020р. «Про утворення виконавчого комітету Студениківської сільської ради, затвердження його чисельності та персонального складу»
  16. Про виплату одноразової  матеріальної допомоги на лікування
  17. Про виплату матеріальної допомоги на народження дитини.
  18. Земельні питання.

ІІ.  Секретарю сільської ради оприлюднити  дане розпорядження на офіційному  сайті  сільської ради,  повідомити депутатів сільської ради та керівників структурних підрозділів про дату, час та місце  проведення  сесії сільської ради.

Сільський голова :            підпис                                    М. О.  ЛЯХ