ЩОДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

Дата: 17.11.2021 09:50

ЩОДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

З метою налагодження та розширення співпраці з роботодавцями 17 листопада 2021 року в Переяслав-Хмельницькій міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора філії Любов Красової  з представниками відділу комплектування Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України.

Старшим лейтенант Олексій Стеценко зазначив, що триває набір претендентів на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України громадян віком від 18 років, на посади осіб рядового, сержантського та офіцерського складу. Розповів про умови праці, графік роботи, розмір грошового забезпечення та інше. Зі свого боку, директор філії Любов Красова ознайомила з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які перебувають на обліку в СЗ, презентувала  послуги служби зайнятості та запропонувала  проводити спільні інформаційно-роз’яснювальні заходи, спрямовані на залучення безробітних на військову службу.