ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Дата: 23.11.2021 11:27

СЕРЕД УСІХ ПРОЄКТІВ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ШКОЛИ НА КИЇВЩИНІ МАЮТЬ НАЙВИЩИЙ ВІДСОТОК БУДІВЕЛЬНОЇ ГОТОВНОСТІ

Упродовж 2021 року президентська програма «Велике будівництво» охопила на Київщині 19 соціальних об’єктів. Найвищий показник будівельної готовності наразі мають школи – 98,6%.

Про це сьогодні, 22 листопада, повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«За рік показали хороший результат, тож тепер наша область має ще п’ять сучасних шкіл. Ще в одному закладі загальної середньої освіти будівельно-монтажні роботи продовжуються. Там роботи йдуть за планом», – прокоментував Василь Володін.

Зазначимо, що в 2022 році розвиток шкільної системи на Київщині продовжать. Відтак у рамках «Великого будівництва» планують добудувати п’ять об’єктів.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА