ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 23.11.2021 16:19

ПРАЦЮЄМО НАД ГЕНЕРАЛЬНИМИ ПЛАНАМИ СІЛ

Керівництво Студениківської ТГ продовжує роботу над основними документами для забезпечення довгострокової стратегії розвитку сіл та їх забудови.

На офіційному сайті Студениківської громади у розділі Генеральні плани сіл розміщено проєкти документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку. У даному розділі можливо ознайомитись з матеріалами проектів, а також процедурою громадських обговорень:

- Плани зонування сіл Козлів, Соснова, Леляки, Семенівка.

План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації. Основною задачею плану зонування (зонінгу) є визначення меж зон та підзон з однорідними видами та умовами використання території населеного пункту і встановлення по зонах та підзонах містобудівних регламентів.

- Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) села Строкова.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту

- Детального плану території для будівництва дороги загального користування між с. Козлів та с. Леляки.

Детальний план території розроблено з метою визначення планувальної організації та функціонального призначення і параметрів забудови, а також містобудівних умов та обмежень забудови території, на якій передбачається реконструкція дороги загального користування між с. Козлів та с. Леляки з влаштуванням твердого покриття.