Управління активами сільськогосподарських підприємств на сучасному етапі

Дата: 29.11.2021 08:46

Управління активами сільськогосподарських підприємств на сучасному етапі

25 листопада 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний онлайн-вебінар на тему: «Управління активами сільськогосподарських підприємств на сучасному етапі».

Кандидат економічних наук, доцент кафедри, обліку і оподаткування Університету Григорія Сковороди у Переяславі Людмила Бурдонос розповіла учасникам заходу, що розвиток відносин в економіці вимагає нових підходів до управління підприємством. Управління активами є важливим елементом підвищення ефективності діяльності підприємства, оскільки розроблення і впровадження раціональних підходів в управлінні активами забезпечують стійкість фінансового стану, кредитоспроможності, інвестиційну привабливість вітчизняних підприємств.

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у заходах!

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефонами: (04567) 5-16-82, (04567) 5-53-95, (04567) 5-17-54