ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Дата: 30.11.2021 16:38

ПРОЄКТИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» КИЇВЩИНИ ГОТОВІ НА 95,6%

Будівельна готовність запланованих на 2021 рік проєктів «Великого будівництва» на Київщині вже склала 95,6%. Найвищий показник у школах – 99%, далі спортивні об’єкти – 96%, а дитсадки сягають 92%.

Про це 29 листопада повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Київщина майже повністю виконала запланований обсяг будівельних робіт на проектах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Більшість проєктів ми успішно реалізували, решта – на фініші. Вдосконалення соціальної інфраструктури – один ключових пріоритетів у нашій роботі. Тож посилено працюємо над тим, щоб досягти 100%», – зазначив Василь Володін.

Нагадаємо: цьогоріч на Київщині до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» були включені 19 об’єктів. Наразі залишилось завершити роботи в одній школі, двох спортивних локаціях, двох дитсадках і в одному ЦНАП.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА