ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Дата: 07.12.2021 09:21

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» БАСЕЙНІВ НА КИЇВЩИНІ ТРИВАЄ

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” в Київській області триває реконструкція басейну в м. Славутич та будівництво басейну в м. Кагарлик.

“Сучасна спортивна інфраструктура – це не лише запорука високих спортивних досягнень спортсменів Київщини, це ще й можливість укріплювати здоров‘я для усіх дорослих та маленьких мешканців Київщини. Тому відновлення спортивних об‘єктів – одне з пріоритетних завдань обласної влади. Чудово, що з ініціативи Президента України, та завдяки спільним зусиллям області та громад ми маємо можливість розбудовувати наші басейни, стадіони, та іншу спортивну інфраструктуру”, – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

В м. Славутич будівництво критого басейну виконане на 88%. Загальна вартість реконструкції складає 52 млн. грн. до кінця року усі роботи мають бути завершені.

В м. Кагарлик Київської області будівництво басейну розпочалося нещодавно, але згідно планів усі роботи мають бути виконані протягом 2021-2022 років. Повний кошторис даного об’єкта складає понад 127 млн. грн.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА