ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Дата: 09.12.2021 16:42

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ В МИРОНІВЦІ НА ЗАВЕРШАЛЬНІЙ СТАДІЇ

Ступінь будівельної готовності фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці складає наразі 93%. Це один зі спортивних проєктів, який цьогоріч реалізують на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«У Миронівській громаді проживає понад 27 тисяч людей, а якісна спортивна локація була відсутня. Завдяки програмі «Велике будівництво» миронівці вже незабаром отримають таке місце для занять спортом. Цього року плануємо завершити всі роботи. Вартість проєкту становить 81,6 млн грн», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Вже виконано наступний комплекс робіт: влаштовано покрівлю, металоконструкції каркасу спортивної зали; влаштовано фасад, вікна та двері, монтаж системи опалення, монтаж електричних мереж (прокладання трас), водопостачання, каналізації.

Наразі виконуються такі роботи: монтаж мереж внутрішнього електропостачання, сантехфаянсу, систем пожежогасіння; оздоблення стель, стін та підлоги, огородження на сходах та їх оздоблення, монтаж систем вентиляції та влаштування ліфтів з пусконалагоджувальними роботами; ведуться роботи з благоустрою.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА