ВІТАННЯ

Дата: 07.12.2021 09:24

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі вітання напередодні професійного свята - Дня місцевого самоврядування! Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Висловлюю вдячність депутатам, членам виконкому, виконавчого апарату, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного бути почутим. Впевнена, що працівники органів місцевого самоврядування і надалі залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Особливі слова подяки ветеранам місцевого самоврядування, які були добрими наставниками та зробили свій значний внесок у його розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи стане добрим прикладом для кожного із нас.

Бажаю від щирого серця — усім, хто працював та працює на благо громади, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, святкового настрою, родинного затишку. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною!

З повагою, Марія Лях, голова Студениківської ТГ