СПОРТ

Дата: 16.12.2021 10:04

НОВА СТОРІНКА БУДІВНИЦТВА

Ще одна, завершальна у цьому році сторінка будівництва стадіону у селі Переяславське добігла кінця.

Підрядна організація встановила огорожу по всьому периметру стадіону протяжністю 500 метрів і він відразу набув завершеного вигляду. Влаштували також східці з високого боку споруди від вулиці Переяславська та заасфальтували майданчик для стоянки автомобілів з боку Заводської.

Чудова дощова погода щедро полила висаджені липи та горобину, так що навесні стадіон навіть матиме власне озеленення.

Для зручності глядачів були облаштовані двоярусні трибуни у жовто-синіх кольорах. Наразі усі кошти, виділені на цей об’єкт у 2021 році, освоєні. Загалом це майже три мільйони гривень, виділені з бюджету громади, 7 мільйонів гривень - із обласного бюджету.

Однак залишилася одна із найбільш затратних частин – укладання штучного покриття.

«Ціною багатьох зусиль, неодноразових перемовин із державними органами, нам вдалося ввести стадіон у селі Переяславське до Програми Президента «Велике будівництво», тому із нового бюджетного року очікуємо фінансування штучного покриття із державного бюджету, загалом на ці потреби буде використано більше 6 мільйонів гривень. Ми отримали підтримку офісу Президента і сподіваємось, що навесні 2022 року проведемо урочисте відкриття стадіону, тому зараз саме час подумати про спортивного інструктора, який працюватиме з дітьми і молоддю, Маємо великі плани і надії на найбільшу спортивну споруду громади, наші футбольні команди і майбутні перемоги», - зазначила Марія Олександрівна Лях, голова Студениківської ТГ