РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО ПУНКТИ ОБІГРІВУ

Дата: 21.12.2021 10:13

ПУНКТИ ОБІГРІВУ

У зв’язку із тим, що синоптики прогнозують найближчими днями різке зниження температури повітря, що протримається до суботи, Студениківським сільським головою прийнято розпорядження щодо організації пунктів обігріву на території населених пунктів громади.

До пунктів обігріву може звернутися кожен, хто потребує допомоги в морозні дні. Їхні приміщення облаштовано спеціальними місцями для сидіння, де кожен відвідувач може перепочити, випити гарячого чаю і зігрітися. Також у приміщеннях є аптечки для надання першої допомоги та кваліфіковані кадри, які можуть зарадити біді. Усі пункти забезпечені засобами індивідуального захисту, при вході відвідувачі проходять термоскринінг. Пункти обігріву розташовані у приміщеннях медичних закладів громади.

Шановні жителі, якщо ви маєте відомості щодо критичної ситуації з вашими сусідами чи знайомими, прохання звертатися до старост сіл.