СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Дата: 10.01.2022 12:39

НОВОРІЧЧЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Новорічні свята – улюблені для кожного, особливо для малечі, тому подорож до казкової країни – завжди задоволення. Здійснили її діти громади із пільгових категорій у супроводі Служби у справах дітей та сім"ї виконавчого комітету Студениківської сільської ради.

Квитки на новорічну виставу надала Київська обласна державна адміністрація, в приміщенні якої і відбувалось дійство. Діти поринули в минуле, а колоритні артисти показали, як відзначали новорічно-різдвяні свята наші пращури. Були і колядки, і щедрівки, і кусання калити, і водіння кози, а також запальні танці та зустріч зі Святим Миколаєм. А по закінченню вистави - солодкі подарунки. Транспорт дітям надала громада.

Дорогою назад ( традиційно) - МcDonald"s.