Дата: 11.01.2022 09:23

Шановна громадо!

В Україну цього тижня повернуться сильні морози

За прогнозом Укргідрометцентру, з 12 січня у більшості областей України уночі буде до -12 -18 градусів.

У середу на території Київської області вдень буде від -9 до -11 градусів. Так само мороз щипатиме за щоки на свято Маланки (Щедрий вечір) у четвер. Також цього дня, 13 січня, можливо випаде трохи снігу.

Морози почнуть спадати ближче до вихідних, 15−16 січня. Бювети громади працюватимуть, хіба що температура опуститься нижче -20 градусів, тоді їх відключать. Також працюють пункти обігріву у приміщеннях медичних закладів громади, а старости сіл відвідають родини, що перебувають у скрутних життєвих обставинах. Якщо ви маєте відомості про людей, що потребують у ці дні додаткової уваги – звертайтесь до старост.

Подбайте про себе, одягайтесь тепліше, відкладіть роботи на свіжому повітрі до кращих днів, запасіться продуктами заздалегідь, бо навіть нетривале перебування на такому морозі, може зашкодити органам дихання. Будьте здорові!Бережіть себе і своїх близьких!