КУЛЬТУРА

Дата: 14.01.2022 16:10

«ДОЛИНЯНКА» ЩЕДРУВАЛА НА «НИВІ»

13 січня – особливий день, коли ватагами від хати до хати ходять щедрувальники, віншують господарів на щастя, здоров’я, на Новий рік. Народний самодіяльний колектив «Долинянка» віншував цього світлого дня колектив Групи компаній «Нива Переяславщини».

Дівчата, як завжди, вражали професійним виконанням, новими творами у репертуарі та чудовими побажаннями. Не забули згадати велику родину, бажали гарного року невісткам, тещам, свекрухам, кумам та всім добрим людям. Колядки змінювалися жартівливими піснями, а присутні не жаліли рук для аплодисментів. Особливо зворушливо звучала старовинна повстанська колядка, яку а капела виконала Зоя Романівна Тимченко, волонтер і очільниця культури громади.

Голова громади Марія Олександрівна Лях дякувала підприємству за гарний розвиток і сумлінну сплату податків, довгі дружні взаємини, а директор компанії Віталій Шакель за чудові вітання і святковий настрій. Насамкінець самодіяльні артисти побажали «Многая літа» господарям та отримали смаколики від торгової марки «П’ятачок».