Студениківська громада

Київська область, Бориспільський район

КУЛЬТУРА

Дата: 14.01.2022 16:10
Кількість переглядів: 65

«ДОЛИНЯНКА» ЩЕДРУВАЛА НА «НИВІ»

13 січня – особливий день, коли ватагами від хати до хати ходять щедрувальники, віншують господарів на щастя, здоров’я, на Новий рік. Народний самодіяльний колектив «Долинянка» віншував цього світлого дня колектив Групи компаній «Нива Переяславщини».

Дівчата, як завжди, вражали професійним виконанням, новими творами у репертуарі та чудовими побажаннями. Не забули згадати велику родину, бажали гарного року невісткам, тещам, свекрухам, кумам та всім добрим людям. Колядки змінювалися жартівливими піснями, а присутні не жаліли рук для аплодисментів. Особливо зворушливо звучала старовинна повстанська колядка, яку а капела виконала Зоя Романівна Тимченко, волонтер і очільниця культури громади.

Голова громади Марія Олександрівна Лях дякувала підприємству за гарний розвиток і сумлінну сплату податків, довгі дружні взаємини, а директор компанії Віталій Шакель за чудові вітання і святковий настрій. Насамкінець самодіяльні артисти побажали «Многая літа» господарям та отримали смаколики від торгової марки «П’ятачок».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь