ОСВІТА

Дата: 17.01.2022 16:13

КОВЗАНКА - ЧУДОВА РОЗВАГА!

Раніше забрати дитину з двору до хати для мам було ще тією проблемою, нині важче змусити вийти на вулицю, але зима все-таки дарує чудові розваги дітворі, особливо,коли до цього долучаються дорослі.

Старшокласники закладів освіти Студениківської громади (відмінники навчання, активісти, учасники олімпіад,конкурсів, змагань) побували на ковзанці в м. Бориспіль. Організували поїздку Служба в справах дітей Студениківської сільської ради та відділ освіти. Безкоштовні квитки на ковзанку надала Наталія Татарчук від партії "Наш край". Емоції дітей були надзвичайні. Хтось став на ковзани вперше, дехто вже досить впевнено стоїть на ногах і готовий підкорювати льодову арену. Але з дистанції не зійшов жоден із 25 школярів , також не підвели вчителі-наставники і 45 хвилин відведеного часу минуло, як одна мить. Сказати, що падінь не було не можна, але у загальному захваті вони були такі непомітні, що на них просто не зважали. Були такі, що зіткнення із льодом зовсім уникнули і це стало підставою для гордості. Всі залишились задоволені, хоча й дещо стомлені. А наостанок ( як завжди) McDonald’s.