ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО

Дата: 21.01.2022 08:44

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО-2021»: ПОНАД 29 ТИСЯЧ ЖИТЕЛІВ СІЛ НА КИЇВЩИНІ ОТРИМАЛИ ДОСТУП ДО ЯКІСНОЇ МЕДИЦИНИ

Упродовж 2021 року в пристоличному регіоні відкрили вісім нових сільських амбулаторій. Завдяки цьому доступ до якісної медичної допомоги отримали понад 29 тисяч жителів Київщини.

Про це сьогодні, 20 січня, зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Минулого року ми багато працювали над розвитком медичної інфраструктури. Особливу увагу приділяли вдосконаленню надання медичних послуг у селах. Це дуже важливий момент, тому що люди повинні мати можливість отримати кваліфіковану допомогу лікаря в себе вдома, а не їхати задля цього в центр громади», – прокоментував Василь Володін.

Відтак у 2021 році амбулаторії в рамках «Великого будівництва» з’явились у селах Білоцерківського, Фастівського, Обухівського та Броварського районів.

А загалом в області завершена реалізація 35-ти проєктів зі зведення сільських амбулаторій. Загальна сума їх вартості складає майже 297,5 млн грн.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА