ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 01.05.2022 08:46

НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ ПРАЦЮЄ 49 ЦНАПІВ

На Київщині відновлюється робота центрів надання адміністративних послуг. Наразі держсервіс мешканцям громад надають вже у 49 ЦНАПах області. Поступово відновлюють роботу центри з деокупованих територій області: міст Буча, Гостомель, Славутич, смт Велика Димерка.

На даний час ЦНАПи забезпечують надання соціальних послуг, послуг з реєстрації актів цивільного стану, а також послуг структурних підрозділів виконавчих комітетів місцевих рад. Кількість видів послуг поступово збільшується у міру відновлення доступів до інформаційних ресурсів та державних реєстрів. Так, відновлено роботу з оформлення та видачі паспортних документів через ЦНАП Великодимерської селищної ради. Найближчим часом надання відповідних послуг планує відновити ЦНАП смт Гостомель. Готовий до відновлення таких послуг ЦНАП м.Славутич.
ЦНАПи, які відновили роботу, допомагають збирати інформацію про пошкоджену нерухомість громадян через повномасштабне вторгнення рф.
Нагадаємо, що внаслідок бойових дій на території Київської області зруйновано будівлі ЦНАП Іванківської та Бородянської селищних рад, а також ЦНАП Бишівської сільської ради.