ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 04.05.2022 16:45

НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗНАХОДИТИ МАСОВІ ПОХОВАННЯ МИРНИХ ЖИТЕЛІВ, ВБИТИХ РОСІЙСЬКИМИ ОКУПАНТАМИ

Так, 29 квітня біля села Мироцьке Бучанського району в лісі знайдено поховання трьох людей (чоловіки), з ознаками катувань. Жертв катували тривалий період часу,  на кінцівках знайдено кульові поранення. Поліція Київщини вже провела огляд тіл загиблих, нині вони скеровані на судово-медичну експертизу.

2 травня у селі Калинівка Макарівської ОТГ Бучанського району виявлено поховання двох людей зі слідами катувань. За попередньою інформацією, військовослужбовці збройних сил рф під час окупації населеного пункту спочатку катували, а потім вбили двох мирних мешканців. За процесуального керівництва Києво-Святошинської окружної прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

Всього, станом на 4 травня на території області оглянуто 1235 тіл цивільних громадян, які були вбиті російськими окупантами. 282 з них залишаються не встановленими. Тільки за останню добу до моргів було направлено ще 20 тіл вбитих мирних жителів Київщини. Слідчі фіксують випадки катувань