ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 23.05.2022 12:53

ІНФОРМАЦІЯ ГОЛОВИ

Шановна громадо!

На території Студениківської ТГ вихідні пройшли тривожно, держава у стані війни, рашисти нищать міста і села рідної країни, а наші воїни відважно обстоюють право на мирне життя на полі бою. Не перестаємо молитись за них, дбати про них. Нещодавно ми передали нашим хлопцям два автомобілі. У розмовах багато хто висловлював побоювання, що авто не дійдуть до них. Рада розвіяти ці сумніви: маємо зворотній зв’язок від хлопців і подяку усім жителям громади. Автомобілі потрапили за призначенням і виконують свою функцію. Величезне спасибі кожному, хто долучився до цієї важливої роботи. Спасибі «Ниві Переяславщини» і особисто Олександру Мостіпану за підтримку воїнів. Дякую за небайдужість землякам, дякую підприємцям, близьким і рідним  за постійну підтримку і невичерпну віру у кожного воїна.

Маємо продовжувати цю підтримку усіма силами, якими можемо: збираємо гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів, готуємо літні маскувальні сітки, приймаємо українців, які виїхали з-під ворожих російських обстрілів, працюємо, платимо податки і підтримуємо інфраструктуру сіл. Із маленьких зусиль кожного, на тому місці, де ми є, складається велика Перемога. Працюємо на це! Разом ми сила!

Марія Лях