ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 25.05.2022 08:53

В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВЖЕ ЗНЕШКОДЖЕНО МАЙЖЕ 36 ТИСЯЧ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

На Київщині продовжуються роботи з розмінування території. 24 травня роботи проводилися в наступних районах:

Бучанського району: с. Маковище, с. Калинівка, с. Березівка, с.Нежиловичі, смт Бородянка, с. Дружня, с.Великій Ліс, с. Нова Гребля, с. Пилиповичі, с. Мотижин, смт Гостомель, м. Ірпінь, с. Поташня, с. Негреші, с. Липівка, с. Королівка, с. Мощун,

Броварського району: с. Світильня, с. Велика Димерка, с. Залісся, с. Гоголів, с. Княжичі, с. Бобрикс, с.Лук’янівка, с. Красне,

Вишгородського району: с. Жерева, с. Максимовичі, с. Млачівка, с. Дубова, с. Розважів, с. Олива,

Фастівського району: с. Чорногородка, с. Ясногородка.

Піротехнічні підрозділи обстежили 296,27 га території. Перевірено 26,2 км автомобільних доріг,  12,3 км ліній електропередач,  знешкоджено 389 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 13630,91 га території, з них 0,65 га акваторії водних об’єктів, 1027 об’єктів, 322 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії, 970,29 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу,  виявлено та знешкоджено 35 тис 709 од. ВНП.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним
з вибухонебезпечними предметами в населених пунктах Броварського району, охоплено  об’єктів (135 осіб).

До робіт залучалося 110 осіб та 39 од. техніки

Роботи продовжуються.