ВІТАННЯ

Дата: 31.05.2022 14:04

Шановні учні, батьки, вчителі та інші учасники освітнього процесу!

Сьогодні пролунає черговий останній дзвінок. Цього року він особливо гіркий та сумний.

На нашу долю випали тяжкі випробування: спочатку пандемією, нині – війною. Сімдесят сім років тому наші предки молились, щоб нащадки чули це слово тільки в історичному контексті, але, нажаль, ми знову мусимо боротись за свою волю, свободу і незалежність.

Щиро віримо, що ми здобудемо право на вільне життя, що наші діти будуть пишатись країною, пишатись тим, що вони українці.

Дорогі випускники! Для вас починається новий доленосний етап, повний надій, прагнень, мрій! Головне - успішно скласти тестування і визначитися з професією, знайти свій шлях у житті. Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, адже попереду у вас доросле життя, повне добрих вчинків та радісних переживань. Хочемо побажати Вам натхнення в усіх починаннях, бажання досягти великих висот і віри у себе, віри в те, що кожен може побудувати своє щастя.

Шановні колеги! Цей навчальний рік виявився найтяжчим. Ми його завершили без втрат. І це добра новина. Віримо, що новий рік ми почнемо вчасно і у звичному режимі. Бажаємо Вам знайти сили добре відпочити і відновити енергію, щоб готувати наступні покоління до дорослого життя, давати учням знання, життєвий досвід, душевне тепло, креатив, уміння швидко знаходити вихід у надзвичайних ситуаціях.

І звичайно, велика вдячність батькам! Адже в цьому році без вас, без вашої підтримки вчителям не вдалося б подолати труднощі і досягти успіхів.

Відділ освіти, охорони здоров'я, молоді і спорту, культури,

туризму та соціального захисту населення