КУЛЬТУРА

Дата: 31.05.2022 14:06

КУЛЬТУРА ГРОМАДИ – АТЕСТОВАНА

Вчора у працівників культури громади був відповідальний день. Відповідно до наказу Міністерства культури та інформаційної політики України раз на три роки працівники культури повинні проходити атестацію. Атестація дає можливість відзвітуватись про роботу, яку виконав працівник за три роки. Це також можливість звірити курс та напрацювання із колегами, відповідність роботи загальній Стратегії розвитку громади. Проводила атестацію кваліфікована комісія, а працівники закладів культури та бібліотек готували презентації та документальні матеріали щодо своєї роботи. Головою комісії була Марія Олександрівна Лях.

«Останні три роки були непростими, як для громади, так і для культури. Здебільшого нам доводилося працювати в умовах пандемії та війни, але приємно, що усі керівники закладів віднеслися до роботи відповідально і продовжували створювати умови для збереження культурних традицій, духовної спадщини, знайшли власні рецепти роботи у сучасних умовах. Ми побачили конкретні напрацювання і я дякую за роботу усім працівникам культури», - зазначила Марія Олександрівна.

За результатами розгляду комісії усі працівники атестовані.