СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Дата: 01.06.2022 11:05

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ – ЦЕ ДЕНЬ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Кожного року в усіх селах громади для малечі організовувалося чудове свято з іграми, розвагами, піснями і танцями, смаколиками. Але тепер, в такий складний для України час, постало питання про те, як відзначати ( не святкувати) День захисту дітей у цьому році.

Довго говорили, радились.

Про необхідність:

? висловлювання поваги до шостої частини громадян України - дітей. Таких же незламних як і весь український народ. Про повагу до іх переживань, страхів, достойних вчинків їх з спасіння і допомоги іншим;

? почути дітей, їх ставлення до того, що вони переживають разом з своїм народом;

? схилити голови, хвилиною мовчання, згадуючи кожного з невинно убієнних дітей;

? підтримати і побажати видужування пораненим дітям;

? підтримати тих дітей, чиї батьки на фронті і тих, чиї батьки віддали життя за Батьківщину;

? розповісти про тих, кого прихистив рідний край, рятуючи від небезпеки у них дома;

? за можливості підтримати дітей, які опинилися в окупації. Для них слова підтримки мають особливе значення;

? вийти на відеозв'язок з дітьми, які перебувають у евакуації і в Україні, і за кордоном. Вони чекають привіту з рідної землі, з України, з Батьківщини.

І ще, і ще, і ще про повагу до дітей, про чесне ставлення до них, про підтримку їх у нелегкі часи війни.

Проявимо підтримку і повагу до дітей, побажаємо їм бути сильними і гідними, високо тримати голову навіть у найважчі часи, пишатися своєю країною, своїми батьками, своїми сім'ями, своїми солдатами та «найбільше» собою.