ІНФОРМУВАННЯ

Дата: 29.06.2022 13:43

ЗА ДОБУ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗНЕШКОДЖЕНО 343 ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

Протягом 28 червня піротехнічні підрозділи виявили та знешкодили 343 вибухонебезпечних предметів. Обстежили 126,75 га території, з них 0,9 га акваторії водних об’єктів, 3 об’єкти, 1,4 км автомобільних доріг.
Роботи з обстеження та знешкодження ВНП проводилися в таких населених пунктах:

Бучанський район – м. Буча, с. Дмитрівка, с. Берестянка, с. Луб’янка, смт Бородянка, смт Ворзель, с. Тальське, с. Стара Буда, м. Ірпінь, с. Мощун, с. Почепин, с. Калинівка;
Броварський район – с. Плоске, с. Зоря, с. Заворичі;
Вишгородський район – с. Рудня-Сидорівська, с. Лісове, с. Дубова, с. Федорівка, с. Гаврилівка, с. Раківка.

Усього з початку робіт обстежено 17282,53 га території, з них 23,96 га акваторії водних об’єктів. Перевірено 1102 об’єктів, 590,4 км автомобільних доріг та 7 км залізничних колій, 1080,84 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу. Виявлено та знешкоджено 46 607 одиниць ВНП.

До робіт залучалося 104 особи та 37 одиниць техніки від ГУ ДСНС Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької та Рівненської областей.
Роботи з розмінування продовжуються.