ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 03.08.2022 16:40

ДОРОГА КОЗЛІВ-ЛЕЛЯКИ

Попри суттєве зменшення фінансуванні і обмежені можливості, Студениківська територіальна громада продовжує покращувати інфраструктуру та сполучення між селами громади. Зокрема наразі проводяться роботи із облаштування дороги між населеними пунктами Козлів та Леляки.

«Плани щодо облаштування цього шляху у нас були вже давно, але асфальтування цієї ділянці зараз неможливе і дуже дороговартісне, Цього дозволити собі не можемо, однак облаштувати якісну висипку дороги нам під силу. Розпочали роботу ще минулого року. Виконавець робіт, ТОВ «Агрошляхбуд», зазначає, що виконана за технологією висипка дороги може служити десятки років. Це той варіант, коли похмура погода зовсім не заважає. Загальна вартість робіт майже 1,5 мільйона гривень, депутати на сесії підтримали їх виділення. Найближчими днями роботи будуть завершені", - зазначила голова громади Марія Лях.

Наразі проведено розробку дороги механічним способом, територія спланована відповідно до вимог, обладнане дорожнє корито, проведено грейдерування та висипку кількома рядами піщано-щебеневих сумішей.