ВІТАННЯ

Дата: 02.10.2022 09:04

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Традиційно, в першу неділю жовтня, Студениківська громада вітає дружну освітянську родину зі світлим і прекрасним святом – Днем працівників освіти!

Бути педагогом – це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів важливе, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху. Саме ви це робите!

Уже кілька років поспіль ви працюєте у непростих умовах так само віддано і відповідально, викохуючи юнь, оберігаючи майбутнє України.

Бажаю вам, дорогі освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Бажаю усім нам Перемоги і миру, щасливого безхмарного неба дітям громади!

Голова Студениківської ТГ Марія Лях