БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 07.10.2022 14:51

ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ ПРАЦЮЄ

Із сьогоднішнього дня, 6 жовтня, ухвалено рішення про початок роботи вуличного освітлення.

«Тривалий час вуличного освітлення у громаді не було, у зв’язку з вимогами світломаскування та тривалістю світлового дня. Нині мною ухвалено розпорядження про відновлення його роботи. У всіх селах громади ввечері вуличне освітлення вмикатиметься 0 19. 00, вимикатиметься о 22 годині. Наразі освітлення працюватиме у тестовому режимі після тривалої перерви, тому, якщо виникнуть питання, прохання звертатися до старост сіл. Також прохання віднестись спокійно до можливих поломок. Сьогодні ремонтні роботи завершено по селу Переяславське, усі інші проблеми, будемо ліквідовувати по мірі виникнення», - зазначила голова громади Марія Лях.

Розпорядженням голови встановлено також ввімкнення освітлення вранці у селах Переяславське та Соснова із 5.00т до 6.00 години ранку.