ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 19.10.2022 13:44

ГЕНЕРАТОРИ ГОТУЮТЬ ДО РОБОТИ

Ініціатива голови ТГ щодо придбання генераторів для забезпечення безперебійної роботи закладів бюджетної сфери, набула реальних обрисів.

На попередній сесії депутати підтримали рішення щодо виділення коштів на придбання генераторів, тому частина із них уже отримана. Наразі комунальна служба громади проводить їх підготовку для синхронізації із енергоживленням закладів.

Перші п’ять генераторів забезпечуватимуть безперебійну роботу: гімназії та дитячого садочка у селі Пристроми, Студениківської сільської ради, адмінприміщень старостатів сіл Строкова та Сомкова Долина. Робота із забезпечення 3 генераторів для медичних закладів громади ще продовжується.

Усі інші заклади бюджетної сфери резервним енергоживленням забезпечені раніше. З огляду на постійні обстріли енергетичної інфраструктури російськими загарбниками у громаді розробляються заходи із економії електроенергії бюджетною сферою. Просимо також жителів громади дослухатися до прохань енергетиків та зменшити використання електроенергії у вранішні – з 07.00 до 09.00. та вечірні – з 17.00 до 23.00 години.