Оприлюднення проєкту регуляторного акту

Дата: 25.10.2022 11:02

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Студениківська сільська рада відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проєкт регуляторного акта – «Про затвердження Правил благоустрою Студениківської сільської територіальної громади»

Метою прийняття проєкту регуляторного акта є удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері благоустрою громади, належного утримання та раціонального використання її території, забезпечення чистоти та порядку на території Студениківської сільської територіальної громади

Розробником проєкту регуляторного акта є відділ з юридичних питань виконавчого комітету Студениківської сільської ради.

Аналіз регуляторного впливу та проєкт регуляторного акта розміщено на офіційному сайті Студениківської сільської ради (https://studenykivska-gromada.gov.ua) в розділі “Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня опублікування проєкту регуляторного акта у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта можна надавати в електронній формі щодня на електронну пошту (studenikisr@ukr.net) та на адресу Студениківської сільської ради: 08421, Київська область, Бориспільський район, село Студеники, вулиця Переяславська, 19 з позначкою «для юридичного відділу».

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (04567) 2-72-25

Начальник відділу з юридичних питань

виконавчого комітету

Студениківської сільської ради                                              Артур ШПАНЮК