ВІТАННЯ

Дата: 19.01.2023 11:53

З ХРЕЩЕННЯМ ГОСПОДНІМ!

19 січня в Україні — останнє свято різдвяного циклу — Хрещення Господнє (Водохреще). Саме цього дня згідно з церковними канонами Іван Предтеча охрестив Ісуса Христа в річці Йордані.

Традиційне сьогодні вітання: «Христос хрещається – В ріці Йордані!», - знаменує велику подію - хрещення Ісуса та очищення землі й води від зла. Щиро бажаю, щоб Господь допоміг нашій Україні також очиститися від вселенського зла, ворожої держави – росії.

Молимося у ці дні за повне очищення України від нечисті, просимо у Бога допомоги нашим воїнам. Нехай йорданська вода змиє з лиця землі усіх ворогів України, а на оновленій землі знову розцвітають міста і села.

Щиро бажаю Божої охорони кожній родині, повернення живими-здоровими наших воїнів, якнайшвидшої Перемоги.

Добра і злагоди, здоров’я і доброї долі кожному. Нехай кожну родину охороняють Янголи Господні.

З повагою голова Студениківської ТГ Марія Лях.