БЛАГОДІЙНІСТЬ

Дата: 21.01.2023 11:55

ДОПОМАГАЄМО ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ!

Іноземні кореспонденти, які працюють в Україні, із подивом спостерігали картину, коли кияни, виходячи з підвалів після ракетного удару, відразу беруть в руки телефони. На запитання, що вони роблять, відповідали: «Донатим на ЗСУ».

Народ, який після повітряної тривоги найперше донатить на ЗСУ, – не зламати.

Зайвий раз нескореність і єдність передової та тилу продемонструвало село Переяславське, яке на клич про збір смаколиків реабілітаційному табору для військовополонених у понеділок, до п’ятниці повністю завантажило причеп.

Доставити зібране до адресатів взялася волонтер Людмила Романенко. Серед дарунків було все, чого душа бажає. Цукерки, печиво, згущене молоко, чай, кава, борошно, макарони, крупи, тушонка, домашні консервовані огірки, помідори, соління, олія овочі та фрукти... А до теплих побажань місцеві умілиці додали ще теплющі шкарпетки, щоб воїни відчували усе тепло вдячних земляків.

Такий збір відбувається не вперше, тому спасибі всім і кожному небайдужому жителю села Переяславське, хто відгукнувся на благодійність, спасибі волонтерам і в’язальницям, великим і малим. Організацію акції взяв на себе старостат села Переяславське.

Кожен українець працює на перемогу, як може і навіть кілька мільйонній орді орків ніколи не здолати цей народ!