КУЛЬТУРА

Дата: 08.03.2023 14:33

ЖИВЕМО ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ

Нарада у голови Студениківської громади зазвичай напружена і суто ділова, але напередодні жіночого свята усе інакше. Особливо урочисто звучить Гімн України, особливо проникливо – хвилина мовчання і тривожно стукає пам’ять про загиблих. Сьогодні перші роковини загибелі нашого земляка - Богдана Степановича Близнюка… Рана незагойна… Вічна пам’ять загиблим Героям! Сили і витримки рідним і близьким… Вічна слава живим звитяжцям!

«Величезне випробування випало на нашу долю, на передньому краї захисту стоять чоловіки, але оберегом над ними – жіночі молитви. Схиляємось перед чоловічою мужністю, благоговіємо перед жіночою самопожертвою… Єдина думка, що гріє душу, що ці жертви не марні. Тому дай, Боже сили і терпіння, працюємо і наближаємо Перемогу», - зазначає Марія Олександрівна, голова громади.

А аматорський колектив української пісні "Берегиня" БК Студеники привітав присутніх своїми душевними піснями. Линули пісні про матір, про Перемогу про рідний край. Усе пам’ятаємо, за всіх молимось, усі зусилля докладаємо для Перемоги!.