ВІТАННЯ

Дата: 07.03.2023 14:39

НАЙКРАЩИМ У СВІТІ!

Дорогі жінки!

Від імені чоловічої частини громади сердечно вітаємо вас зі святом весни і краси!

На вашу долю за останній рік випало немало випробувань, ви на своїх тендітних плечах виносите увесь тягар цієї війни, ви разом зі своїми синами і чоловіками на передовій щодня бороните рідну землю. Ваші молитви бережуть воїнів, ваша сила дає їм наснагу у боротьбі. Ви не перестаєте нас дивувати! Спасибі вам, рідні, за любов, яку нам даруєте, за віру у нас, за турботу, якою нас оточуєте.

Будьте бережені Богом, будьте завжди прекрасні, будьте щасливі! Нехай дарує Господь вам радість зустрічей, хай ваші чекання завершаться хвилинами обіймів і зустрічей, а всі чоловіки, які зараз далеко, повернуться живими і здоровими.

Спасибі вам, сестри, кохані, дружини, мами, донечки, подруги, колеги. Для нас честь працювати і жити поруч із вами. Щиро бажаємо нам усім Перемоги над ворогом. І твердо переконані – у Перемоги ваше обличчя! Зі святом, наші любі.

За дорученням чоловіків громади – охоронці спокою і безпеки.