ПОРЯДОК ДЕННИЙ ВИКОНКОМУ 28.03.2023

Порядок  денний  засідання

виконавчого  комітету Студениківської   сільської  ради

28.03.2023р.,  14 год.

1. Про  схвалення звіту сільського голови за 2022 рік (Лях М.О.)
  2. Про схвалення звіту директора КП «Господар» про роботу за 2022 рік (Кремешний М.А.)
  3. Про схвалення звіту головного лікаря КП  «Амбулаторія загальної практики –сімейної медицини» Студениківської сільської ради про роботу за 2022 рік. (Кормишева В.А.)
  4. Про схвалення звіту про виконання Програми «Соціальне таксі» за 2022 рік (Кононенко А.І.)
  5. Про схвалення Програми  фінансової допомоги 402 окремому  стрілецькому Батальйону 2023 рік  (Шпанюк А.В.)
  6. Про схвалення Програми підтримки батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль управляння патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції на 2023 рік. (Шпанюк А.В.)
  7. Про передачу субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів в рамках реалізації Програми підтримки батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції  на 2023 рік. (Крюкова Т.І.)

8. Про передачу субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів в рамках реалізації Програми фінансової допомоги 402 окремому стрілецькому батальйону на 2023 рік (Крюкова Т.І.)

9.   Про схвалення змін до рішення Студениківської сільської ради VІІІ скликання від 23.12.2022 №1312-30-VІІІ “Про  бюджет Студениківської сільської територіальної громади на 2023 рік”  та додатків до нього. (Крюкова Т.І.)

10. Про організацію робіт по благоустрою, озелененню та наведенню належного санітарного стану на території Студениківської сільської територіальної громади.

11.  Про визначення видів оплачуваних громадських робіт на 2023 рік.

12. Про затвердження висновку органу опіки і піклування  про призначення піклувальника. (Кононенко А.І.)

13.  Різне