ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 30.03.2023 14:21

СТУДЕНИКІВСЬКА ГРОМАДА ЗАПЛАНУВАЛА ПОТОЧНІ РЕМОНТИ ДОРІГ

Відповідно до вимог воєнного стану, фінансування витрат громади суворо регламентується державою. Законодавець встановив конкретні потреби, на які можуть бути направлені кошти, незалежно від їх наявності на рахунках бюджету громади. Постанова Уряду України №590 від 9 червня 2022 року обмежує допустимі видатки тільки певними статтями. А саме: заробітна плата та енергоносії; видатки безпеки – тероборона, укриття, пожежна безпека; забезпечення потреб ВПО(внутрішньо переміщених осіб); підготовка до опалювального сезону: ремонт систем опалення, альтернативні джерела, придбання котлів; облаштування Пунктів Незламності; забезпечення безперебійного живлення об’єктів критичної інфраструктури; аварійні, відновлювальні роботи та експлуатаційне відновлення доріг. Згідно із цим переліком було визначено вулиці для поточного ремонту. Перелік вулиць надавали старости населених пунктів та затверджували депутати й члени виконкому на своїх пленарних засіданнях. Перелік вулиць, відповідно до вимог, узгоджено із Київською обласною військовою адміністрацією для фінансування через казначейство.

При цьому із бюджету громади можуть фінансуватися ремонти лише тих вулиць, які знаходяться на балансі громади. Деякі вулиці, що вкрай потребують ремонту і викликають великий суспільний резонанс, ми однак профінансувати не можемо, бо вони належать до власності інших суб’єктів.

Таким чином до планового поточного ямкового ремонту чи висипки піщано-щебеневою сумішшю внесені наступні вулиці по селах.

Леляки: вулиця Квітнева( ямковий ремонт, висипка піщано-щебеневою сумішшю(ЩПС) Київська – ЩПС;

Сомкова Долина: Христини Цуприк – ямковий ремонт, Якима Сомка- ЩПС;

Переяславське- ямковий ремонт: Серпнева, Привокзальна;

Студеники - ямковий ремонт: вул. Кравченка, Урожайна, Миру, Шкільна.

Строкова - вул. Центральна – ямковий ремонт, Молодіжна, Польова – ШПС;

Козлів – ямковий ремонт: вул. Красоловки, Барабаші;

Пристроми – ямковий ремонт: Покровська, Діброва, ЩПС- Шевченка.

Соснова – ямковий ремонт провулку Центральний.

Роботи будуть проведені у різний час впродовж року. Загальна вартість робіт – 3 мільйони гривень. Виконавець робіт ТОВ «Агрошляхбуд».