БІБЛІОТЕКА СЕЛА ПЕРЕЯСЛАВСЬКЕ

Дата: 11.04.2023 10:38

Бібліотека-філія №1 село Переяславське

Першим бібліотекарем в селі Переяславське була Крикун Раїса Іванівна. Бібліотека знаходилась у старому приміщенні. Після райнації закладу бібліотеку перенесли в бараки, бібліотекарем стала Куропятник Ліза Борисівна.

Нову будівлю Будинку культури збудували у 1972-1973 рр. і бібліотеку перенесли туди, де вона й знаходиться по теперішній час.

З 2017 року на посаду бібліотекаря призначено Сову Тетяну Анатоліївну, працює вона і до тепер.

Тетяна Анатоліївна залучає нових відвідувачів цікавими заходами. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку проводяться майстер-класи з рукоділля, бібліотечні уроки, надається пізнавальна інформація.

На даний час при бібліотеці з’явилась нова послуга «Візьми настільну гру додому – проведи вечір без гаджетів», проводиться майстер-клас по оздобленню крашанок, представлені 3Д та об’ємні книги.

Продовжує діяти послуга «Книга додому», якою охоче користуються читачі похилого віку та люди з обмеженими можливостями.

Ми завжди раді зустрічам з постійними та новими відвідувачами!