ПОРЯДОК ДЕННИЙ ВИКОНКОМУ 21.04. 2023

Порядок  денний  засідання

виконавчого  комітету Студениківської   сільської  ради

21.04.2023р.,  14 год.

1. Про схвалення змін до Програми «Турбота» (Кононенко А.І.)
  2. Про схвалення змін до Програми благоустрою населених пунктів Студениківської сільської територіальної громади  на 2021-2025 роки. (Козелецька В.П.)
  3. Про схвалення змін до рішення Студениківської сільської ради VІІІ скликання від 23.12.2022 №1312-30-VІІІ “Про  бюджет Студениківської сільської територіальної громади на 2023 рік”  та додатків до нього. (Крюкова Т.І.)
  4.  Про результати діяльності Студениківського інклюзивно-ресурсного центру за 2022 рік (Бідюк І.Ю.)
  5.  Про утворення Студениківської сільської  субланки Бориспільської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області. (Байло В.П.)
  6. Про встановлення часу торгівлі алкогольними напоями на території Студениківської сільської територіальної громади (Шпанюк А.В.)
  7.  Різне