БЛАГОДІЙНІСТЬ

Дата: 26.06.2023 09:32

СИЛА І ВОЛЯ УКРАЇНИ

Напередодні Дня Конституції у Студениківській громаді відбудеться ряд благодійних заходів на підтримку основоположних засад Конституції.  Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава, Нині її незалежність і суверенітет намагаються знищити полчища ворогів, але нескореність українців, воля до Перемоги, мужність і відвага наших ЗСУ, підтримка всього світу, ніколи не дозволять знищити нашу державність.

На підтримку нашого незламного війська та підтвердження єдності у селі Пристроми відбувся благодійний концерт під гаслом «Сила і Воля України». Культуру громади цього разу представляв народний аматорський колектив «Осіннє золото» під керівництвом Леоніда Мартиненка.

Колектив працює на теренах Київщини вже багато років, має багатий репертуар та постійно вдосконалюється. У ході концерту прозвучали композиції присвячені сучасності, українські народні пісні та ліричні авторські.

Глядачі зустріли артистів дуже схвально, Змінювались виконавці, звучали пісні у виконанні дуетів, зал підтримував патріотичні композиції, блищали сльози у присутніх, коли звучали пісні про маму, посміхався зал на численні жарти та оповідки.

Фінал концерту засвідчив неабиякі симпатії до артистів, високий рівень їх виконавської майстерності