ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 18.07.2023 15:36

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ШКОЛИ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ 1000 ПЛАНШЕТІВ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ

Школи Київщини отримають 1000 планшетів для навчання дітей. Їх розподілять між 90 опорними закладами освіти області. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що реалізувати такий проєкт вдалося завдяки французьким партнерам: Регіону Іль-де-Франс, громадським організаціям SAFE, Comité d’aide médicale Ukraine та Національній федерації цивільного захисту (Fédération nationale de protection civile).

Спочатку епідемія коронавірусу, а згодом і повномасштабна війна внесли свої корективи в навчання дітей. Через епідеміологічні обмеження, постійні обстріли, пошкодження критичної інфраструктури чимало учнів Київщини були змушені вчитися дистанційно.

«Але ефективне повноцінне онлайн-навчання можливе лише за умови наявної якісної техніки. На жаль, не всі батьки мають змогу купити своїм дітям планшети, щоб вони могли продовжити безперервно вчитися», – зазначив Руслан Кравченко.

Школи, що отримають планшети, розподілять їх між дітьми, які цього найбільше потребують. Йдеться про дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування тощо.

«Ми вдячні міжнародним партнерам за допомогу. Завдяки цьому ще 1000 дітей, навіть якщо не матимуть можливості відвідувати школу, зможуть не переривати навчання. Якісна та безпечна освіта – пріоритет для Київської обласної військової адміністрації», – наголосив очільник обладміністрації.

У серпні-вересні очікується надходження ще 140 персональних комп’ютерів та комп’ютерних дисплеїв.