КУЛЬТУРА

Дата: 30.07.2023 08:23

ЗАСПІВАЙМО ПІСНЮ ПРО УКРАЇНУ

Вчора на ознаменування Дня Української Державності на площі біля Будинку культури с. Студеники відбувався благодійний захід на підтримку ЗСУ.

Своє мистецтво жителям громади дарували народної артистки України Алла Попова та заслужений артист України Олександр Зайченко. Головною темою концерту була Україна. Вона звучала у кожній пісенній композиції, вона присутня поміж людей, вона у оплесках, у підтримці бійців на фронті, у кожній отриманій гривні.

До концерту також доєдналася керівниця культури громади заслужений діяч естрадного мистецтва України, член спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Зоя Тимченко. Глядачі тепло сприймали кожну пісню, підтримували артистів емоціями, аплодисментами та квітами.

Загалом до благодійної скриньки артисти назбирали 8 тисяч 320 гривень, виконавці співпрацюють із обласною військовою адміністрацією, саме вона визначає найактуальніші потреби ЗСУ, на які будуть перераховані кошти.