ІНФРАСТРУКТУРА

Дата: 16.08.2023 08:46

ОБЛАШТОВАНО ПАРК У СЕЛІ ПЕРЕЯСЛАВСЬКЕ

Завершено роботи із облаштування доріжок у парку села Переяславське. Роботи виконали за власні кошти представники ТОВ «Агрошляхбуд». Згідно з Договором оренди земельної ділянки, на якій розташовані потужності підприємства, воно повинне заплатити кошти за її використання. Саме в рахунок цих коштів підприємство впорядкувало територію. Відповідно до проекту облаштовано доріжки із великою та маленькою внутрішньою клумбою.

Будівельники виконали весь комплекс робіт. Ґрунт розплановано по території, зроблено корито, утрамбовано, засипано піщано-щебеневою сумішшю, а поверху відсівом, краї доріжки обрамлені поребриком. Посередині доріжки насипано ґрунт для великої клумби, а от висадка рослин почнеться пізньої осені. Щодо мощення, то воно зроблено різнокольоровою тротуарною плиткою. Тепер залишилося встановити каруселі та гойдалки.