ОБГРУНТУВАННЯ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1. Ідентифікаційний номер:

UA-2023-07-27-004336-a

2. Предмет закупівлі

Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття по вулиці Шкільна в с.Студеники Бориспільського району Київської області (коригування); 45230000-8— Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”

3. Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації.

4.Обрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована з урахуванням Кошторисних норм України; відповідно до пункту четвертого розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275; відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації та з урахуванням видів та обсягів робіт, що планується закупити, відповідно до КНУ  і складає 5 304 960,00 грн. Проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу у відповідності якої і визначено бюджетні призначення. Експертиза проведена ТОВ «Експертиза МВК»