ІНФОРМУВАННЯ

СТЕЖКА

МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

У СТУДЕНИКІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Презентація "Зміцнення фізичного та психічного здоров'я дошкільників шляхом  впровадження сучасних технологій та нетрадиційних методів оздоровлення".

Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?»ініціатива, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров'я.

Ментальне здоров'я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

Психічно здорова людина:

· може розрізняти свої емоції, керувати ними та гармонійно функціонувати;

· здатна спілкуватися і будувати стосунки з іншими;

· розвивається й навчається;

· позитивно оцінює себе, приймає та любить;

· приймає власні тверді рішення;

· нормально адаптовується до нових умов  життя;

-може розв’язувати проблеми.

• власному емоційному стані, підтримати своє ментальне здоров’я й отримати фахові консультації від психологів;
  • Teenergizer – це молодіжний рух, який пропонує безоплатну та конфіденційну психологічну підтримку для підлітків. На сайті можна записатися на безоплатну консультацію

Безоплатниі «гарячі лінії»

Якщо ви потребуєте допомоги – звертайтеся за одним із цих номерів:

• 0 800 60 20 19 – контакт-центр МОЗ.
  • 1547 – урядова лінія.
  • 0 800 33 20 29 – лінія підтримки для ветеранів та членів їхніх родин Українського ветеранського фонду (працює цілодобово).
  • 0 800 100 102 – лінія Національної психологічної асоціації.
  • 0 800 210 160 – лінія міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді».
  • (044) 456 17 02, (044) 456 17 25 – лінії Київського міського центру психолого-психіатричної допомоги при станах душевної кризи.
  • 0 800 211 444 – лінія емоційної підтримки Міжнародної організації з міграції.
  • 7333 – національна лінія з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я Lifeline Ukraine.
  • 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) та 116 123 (з мобільного) – лінія ГО «Ла Страда-Україна».
  • Усі консультації надаються анонімно та конфіденційно!

Команда платформи доказової інформації про здоров’я «Бережи себе» разом з організацією «INSCIENCE» та експертами розробили гід з ПТСР (посттравматичний стресовий розлад) з відповідями на можливі питання про цей розлад. Гід  у форматі PDF можна завантажити за посиланням:

У Міністерстві охорони здоров’я опублікували перелік сервісів та гарячих ліній, де підліток, який опинився в умовах війни може отримати безкоштовну психологічну допомогу

Канали психологічної підтримки:

• Лінія Національної психологічної асоціації: 0 800 100 102 (працює щодня з 10:00 до 20:00);
  • Національна гаряча лінія для дітей та молоді від Ла Страда: 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного);
  • Лінія від благодійного фонду "Голоси дітей": 0800210 106 (працює з 09:00 до 20:00). Також є можливість записатися на очні консультації. Деталі за посиланням: https://voices.org.ua/i-need-help/mental-help-for-kids/.
  • Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді»: 0800 210 160 (анонімно та цілодобово).

Сервіси:

• ПОРУЧ – тут є можливість записатися до онлайн-групи підтримки для підлітків. Консультації проводять двічі на тиждень на платформі Zoom;

"Не дрібниці" – це телеграм-бот, який допоможе підліткам розібратися у

Завжди раді допомогти Вам і Вашій дитині!

Основна мета створення   СМЗ -

створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними засобами та дієвими механізмами підтримати людину, коли вона не справляється самостійно.

МАРШРУТИ

ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ПОСЛУГ

Студениківський

інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ)

вул. Шкільна, 27,  с. Студеники

e-mail: stydenuki_irc_18@ukr.net

Директор ІРЦ  Ірина БІДЮК

Фахівці ІРЦ здійснюють індивідуальне консультування з питань саморегуляції, самопідтримки та підтримки осіб в кризових ситуаціях. У вайбері створено групу підтримки «КОРИСНО#ЖИТТЄВО». Запрошуємо до нашої спільноти! Більше інформації на нашому сайті

Практичні психологи

закладів освіти Студениківської сільської ради

Фахівці психологічної служби закладів освіти громади надають  психологічну  та соціально-педагогічну підтримку особам, які пережили психотравмуючі події.

Наталія КОЗЕЛЕЦЬКА - Студениківський ліцей,  e-mail: zhovttneva_zosh@ukr.net

Анна БІЛОДІД Філія Соснівська гімназія Студениківського ліцею,