ПОРЯДОК ДЕННИЙ ВИКОНКОМУ

Порядок  денний  засідання

виконавчого  комітету Студениківської   сільської  ради

25.12.2023р.,  12 год.

1. Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Студениківської сільської ради

на 2024 рік (Шпанюк А.В.)

1. Про схвалення Програми розвитку освіти на 2024 – 2026 роки (Крамаренко О.В.)
  2.  Про схвалення Програми розвитку та фінансової підтримки КП «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» на 2024 -2026 роки Студениківської сільської ради (Кормишева  В.А.)
  3. Про схвалення Програми  безоплатного відпуску лікарських  засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення Студениківської сільської територіальної громади та за певними категоріями захворювань на 2024-2026 роки.

5.  Про схвалення Програми відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят,

ювілейних дат, заохочення за заслуги перед об’єднаною територіальною громадою с. Студеники, здійснення представницьких та інших заходів на 2024-2026 роки. (Тимченко З.Р.)

6.  Про схвалення  комплексної Програми розвитку культури Студениківської сільської ради на 2024-

2026 роки. (Тимченко З.Р.)

7.  Про схвалення  комплексної програми підтримки та розвитку молоді на 2024-2026 роки

«Молодь Студениківської громади». (Тимченко З. Р.)

8.  Про схвалення програми розвитку фізичної культури і спорту «Студениківська громада

спортивна» на  2024-2026 роки. (Тимченко З.Р.)

1. Про схвалення Програми «Турбота» на 2024- 2025 роки (Кононенко А.І.)
  2. Про схвалення Програми фінансової підтримки Комунальної установи Спеціальна адміністрація «Регіональний ландшафтний парк «Студениківський» на 2024-2025роки (Сич Г.І.)
  3. Про схвалення Програми лісовпорядних робіт  Комунальної установи Спеціальна адміністрація «Регіональний ландшафтний парк «Студениківський» на 2024 рік (Сич Г.І.)
  4. Про схвалення Програми лісовпорядних робіт  Комунального підприємства «Господар» на 2024 рік (Кремешний М.А.)
  5. Про схвалення Програми фінансування заходів з відбору громадян на військову службу за контрактом, призову на строкову службу та мобілізаційної підготовки на території Студениківської сільської територіальної громади на 2024 рік (Сєдіна Л.В.)
  6. Про схвалення Програми територіальної оборони Студениківської сільської ради на  2024 рік (Байло В.П.)
  7. Про схвалення Програми забезпечення  належних умов  перебування внутрішньо переміщених осіб в Студениківській сільській територіальній громаді на 2022-2023 роки.  (Шпанюк А.В.)
  8. Про схвалення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Студениківської територіальної  громадина 2022-2025 роки, затвердженої рішенням №1285-ХХVIII-VIII від 24.11.2022 року. (Байло В.П.)
  9. Про схвалення фінансового плану КП «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини»  на 2024 рік (Кормишева В.А.)
  10. Про схвалення фінансовго плану КП «Господар» на 2024 рік (Кремешний М.А.)
  11. Про схвалення фінансового плану Комунальної установи Спеціальна адміністрація «Регіональний ландшафтний парк «Студениківський» на 2024 рік. (Сич Г.І.)
  12.  Про схвалення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Студениківської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки, затвердженої  рішенням № 1229-ХХVIII-VIII від 24.11.2022р.  (Гриневич О.В.)

1. Про передачу у 2024 році до бюджету Переяславської міської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради. (Крюкова Т.І.)
  2. Про передачу у 2024 році до бюджету Ташанської сільської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради та  Студениківської сільської ради. (Крюкова Т.І.)
  3. Про передачу у 2024 році до бюджету Циблівської сільської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для комунальної установи «Трудовий архів» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради. (Крюкова Т.І.)
  4. Про  бюджет Студениківської сільської територіальної громади на 2024р. (Крюкова Т.І.)
  5. Про затвердження Плану заходів щодо організації виконання бюджету   Студениківської сільської територіальної громади на 2024 рік. (Крюкова Т.І.)
  6. Про Затвердження Плану заходів щодо організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету Студениківської сільської територіальної громади за 2024 рік. (Крюкова Т.І.)
  7. Про затвердження плану роботи Виконавчого комітету Студениківської сільської ради на 2024 рік. (Стрижак Н.Г.)
  8. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку в. с. Козлів. (Павленко Л.Г.)
  9. Про присвоєння поштової адреси адміністративному будинку в с. Семенівка (Павленко Л.Г.)
  10. Про присвоєння поштової адреси будинку садибного типу в с. Семенівка. (Павленко Л.Г.)
  11. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав. (Пайвель Л.Г.)
  12. Про розгляд заяви ФОП Богова О.Б.