Електронна демократія

Дата: 21.12.2023 12:29

Цифрові технології рухають світ вперед. Вони стали часткою нашого повсякденного життя. Наша країна іде шляхом цифрового розвитку.

Що ж таке ця платформа електронної демократії Е-ДЕМ? Це портал, який дозволяє впровадити в громаді інструменти електронної демократії, такі як консультації з громадськістю, місцеві петиції, громадський бюджет, відкрита громада.

Якщо коротко охарактеризувати дані інструменти – це змога в цифровому форматі жителям громади взаємодіяти з місцевими органами влади та приймати участь у розвитку громади.

Платформа e-DEM – перший майданчик, що об'єднує найбільш затребувані інструменти е-демократії:

Фото без описуГромадський бюджет – мешканці громади ініціюють власні суспільні ініціативи і можуть отримати кошти місцевого бюджету на їхню реалізацію.

Фото без описуМісцеві петиції – дозволяє громадянам подати петицію до місцевої влади онлайн та привернути увагу до конкретного питання.

Фото без описуВідкрита громада – українці можуть повідомити владу про локальну проблему та залишити мітку на карті: наприклад, розбита урна чи зламаний світлофор.

Фото без описуКонсультації з громадськістю – дозволяє владі дізнатися позицію мешканців громади з різних питань, а мешканцям – запропонувати свій варіант розв'язання проблеми.

Змінюємося на краще разом.