ПОРЯДОК ДЕННИЙ ВИКОНКОМУ

Порядок  денний  засідання

виконавчого  комітету Студениківської   сільської  ради

29.02.2024р., 14  год.

1. Про схвалення звіту сільського голови за 2023 рік.
  2. Про  схвалення звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку Студениківської громади за 2023 рік. (Соколова Л.М.)
  3. Про схвалення змін  до  Студениківської сільської комплексної  програми «Турбота» на 2024 рік(Кононенко А.І.)
  4. Про схвалення змін до Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань на 2024 рік. (Шпанюк А.В.)
  5. Про схвалення передачі субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів в рамках реалізації «Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань на  2024 рік». (
  6. Про схвалення Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади

Бориспільського району на 2024 рік. (Шпанюк А.В.)

1. Про схвалення передачі  коштів  у вигляді субвенції з бюджету Студениківської сільської територіальної громади до державного бюджету. (Шпанюк А.В.)
  2. Про  схвалення змін до рішення  Студениківської сільської ради VIII скликання від  25.12.2023 року № 1754-47-VIII «Про бюджет Студениківської сільської територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами) та додатків до нього. (Крюкова Т.І.)
  3. Про затвердження Стратегії розвитку Студениківського інклюзивно-ресурсного центру на 2024-2026 роки. (Бідюк І. Ю.)
  4. Про затвердження Положення комітету забезпечення  доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Студениківської сільської ради Бориспільського  району Київської області. (Павленко Л.Г.)
  5. Про присвоєння поштової адреси в с. Козлів. (Павленко Л.Г.)
  6. Про присвоєння поштової адреси в с. Козлів. (Павленко Л.Г.)
  7. Про виплату одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій для проходження реабілітації, які отримали  поранення, травму, контузію чи каліцтво під час проходження військової служби у період запровадження воєнного стану в Україні. (Кононенко А.І.)
  8. Про надання одноразової матеріальної допомоги для військовослужбовців, які були мобілізовані під час воєнного стану в України. (Кононенко А.І.)
  9. Про надання одноразової допомоги на поховання. (Кононенко А.І.)
  10. Про затвердження висновків органу опіки та піклування. (Кононенко А.І.)
  11. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Єрмоленку Володимиру Олександровичу. (Пайвель Л.Г.)
  12. Про затвердження списків для виплати одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.(Пайвель Л.Г.)
  13. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав. (Пайвель Л.Г.)