ОСВІТА

Дата: 18.03.2024 09:07

НА СТАРТІ – 3-4 КЛАСИ

Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч - це унікальні спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Основна мета – залучити до спорту якомога більше школярів та сформувати у них лідерські якості. До змагань залучені школярі усіх освітніх закладів Київщини

Гасло змагань – “Пліч-о-пліч. Разом переможемо”.

Ігри  проводяться з 5 видів спорту. Футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черліденг. Змагання відбуваються на 5 різних рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському етапах.

Наразі проєкт реалізується в 20 регіонах та місті Київ. За попередніми підрахунками, участь в проєкті зможуть взяти понад 8 тисяч шкіл – це 300 тисяч учнів.

Школярі громади також активно включилися у змагання. Молодші діти, учні 3-4 класу змагалися із малюкболу. Ось де можна показати свою вправність, спритність та злагоджену гру.

У спортзалі села Соснова змагалися представники шкіл Студеників, Переяславського, Пристрім та Соснової. Перше місце посіла команда освітнього закладу села Пристроми. Усі інші команди посіли друге місце. Усі школярі отримали заряд бадьорості, а спортивний азарт подарував багато гарних емоцій.