ІНФОРМУВАННЯ

Управління інформаційної взаємодії

04151, м. Київ – 151, вул. Святослава Хороброго, 5а

телефон (факс) 246-23-40

Для отримання пільги щодо сплати земельного податку, ФО подає контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки заяву до 01 травня поточного року

ГУ ДПС  у Київській області нагадує що для отримання пільг щодо сплати земельного податку, ФО подає контролюючому органу за місцем знаходження земельної ділянки або за місцем знаходження будь-якої з земельних ділянок, що знаходяться у власності такої особи (якщо має у власності декілька земельних ділянок) заяву довільної форми про застосування пільги та документи, що посвідчують її право на пільгу в термін до 01 травня поточного року або протягом 30 календарних днів з дня набуття права на пільгу та/або права власності (якщо право на пільгу виникає протягом календарного року).

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

ГУ ДПС у Київській області

Ведення обліку ТЗ є обов’язковим у разі реалізації технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів (каміння) незалежно від способу розрахунку (готівковій та/або в безготівковій формі через установи банку)

ГУ ДПС  у Київській області нагадує що ФОП, у тому числі платники ЄП другої – четвертої груп, у разі реалізації технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів, виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів (каміння), зобов’язані вести облік всіх товарних запасів за Формою обліку, затвердженою  наказом  Міністерства   фінансів  України від 03.09.2021 № 496, з відображенням інформації про їх надходження та вибуття, незалежно від способу розрахунку (готівковій та/або в безготівковій формі через установи банку: через свій поточний рахунок у форматі IBAN).

ГУ ДПС у Київській області

Офіційно оформлені трудові відносини - соціальні гарантії від держави

ГУ ДПС  у Київській області нагадує громадянам, що офіційно оформлені трудові відносини сприяють забезпеченню гідних умов праці та економічному зростанню країни.

Працюючи без належного офіційного оформлення, громадяни ризикують втратити право на  майбутню пенсію чи на її частину, оскільки при обчисленні пенсії враховується розмір заробітної плати, а для призначення пенсії за віком необхідно мати визначений законодавством страховий стаж.

Шановні громадяни, пам’ятайте, що соціальний захист працівника в період перебування у трудових відносинах та його майбутнє пенсійне забезпечення залежать, в першу чергу, від свідомої громадянської позиції самих працюючих, – вимагайте від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та виплати задекларованої заробітної плати!