ПОРЯДОК ДЕННИЙ ВИКОНКОМУ

Порядок  денний  засідання

виконавчого  комітету Студениківської   сільської  ради

22.03.2024р., 14  год.

1. Про організацію робіт по благоустрою, озелененню та наведенню належного санітарного стану на території Студениківської сільської територіальної громади. (Гудзь М.М.)
  2. Про результати діяльності Студениківського інклюзивно-ресурсного центру за 2023 рік. (Бідюк І.Ю.)
  3. Про проведення та забезпечення  благоустрою (Шпанюк А.В.)
  4. Про розгляд подання Бориспільської окружної прокуратури в порядку ч. 3 ст. 65-1 Закону України «Про запобігання корупції» (Шпанюк А.В.)
  5. Про встановлення тимчасового навісу біля магазину «Beer time» для провадження підприємницької діяльності ФОП «Кириченко Н.Г.»   по вул.Переяславській, 22, в с.Студеники  Бориспільського району Київської області. (Павленко Л.Г.)
  6. Про переведення дачного (садового) будинку  по вул. Ягідній в садовому товаристві «Харківчанка»  Студениківської сільської територіальної громади  Бориспільського району Київської області,  що відповідає державним будівельним нормам, у житловий будинок. (Павленко Л.Г.)
  7. Про присвоєння поштової адреси будинку садибного типу  в СТ «Харківчанка». (Павленко Л.Г.)
  8. Про присвоєння поштової адреси  будинку садибного типу в с. Семенівка (Павленко Л.Г.)
  9. Про присвоєння поштової адреси в с. Студеники (Павленко Л.Г.)
  10. Про надання дозволу на право підпису від імені неповнолітньої дитини.  (Пайвель Л.Г.)
  11. Про надання дозволу на вчинення правочину (продажу) автомобіля отриманого про право на спадщину за законом. (Пайвель Л.Г.)
  12. Про надання одноразової матеріальної допомоги для військовослужбовців, які були мобілізовані під час воєнного стану в України. (Кононенко А.І.)
  13. Про виплату одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій для проходження реабілітації, які отримали  поранення, травму, контузію чи каліцтво під час проходження військової служби у період запровадження воєнного стану в Україні. (Кононенко А.І.)
  14. Різне.